Ayak Detoksu

Ayak Detoksu

Ayak Detoksu

Detoks, vücudumuzda biriken ve yaşam kalitemizi düşüren toksinlerin atılmasını sağlayan bir uygulamadır. Hormonlu gıdalar, kimyasallar, ağır metaller, nikotin gibi dışarıdan alınan toksinlerin kalıcı bir hastalığa yol açmadan vücuttan atılması gerekir.

El ve ayaklar vücudun en fazla yorulan ve en çabuk tahriş olan bölgeleridir. Bedenin tüm yükünü taşıyan ayakların rutin bakımları yapılmadığında bir takım sorunlar ortaya çıkar.

Maddeleri ayrıştırmada, temizlemede ve inceltmede kullanılan Elektrodiyaliz (İyonizasyon) yöntemiyle yapılan detoks, fiziksel ve ruhsal enerji seviyesini, canlılığı ve direnci yükseltmek için uygulanırken, aynı zamanda vücudu toksinlerden, kimyasallardan, radyasyondan ve kirlilikten arındırır.

Detoks, acısızdır, ilaç içermez ve zararlı yan etkileri yoktur. Sigara ve alkol kullananların ve yoğun çalışma temposunda olanların özellikle detoks yaptırmaları tavsiye edilir.

Ayak detoksu sonrası vücudun ihtiyaç duyduğu tüm mineralleri içeren Himalaya Tuzu kullanılmaktadır. Hücre içinden en kolay geçme özelliğine sahip olan Himalaya Tuzu, ayak tabanındaki refleksoloji noktaları tarafından kolayca emilir ve vücudunuzun denge kazanmasını sağlarken insan vücudunun madde alışverişinde en önemli görevleri üstlenir. Aynı zamanda hücrelerin birbiriyle haberleşebilmeleri için gerekli zemini de sağlar.

Sevda Ergen Beauty Center profesyonel cilt uygulamaları, epilasyon, vücut estetiği ve çeşitli güzellik bakım alanında hizmet veren modern etkili ve teknolojik ekipmanlar ile bilimsel yaklaşan en güvenilir adreslerden biridir.

GALERİ

  • 19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. Sakarya Apt. No: 6 D: 4 Şişli / İstanbul
  • 0536 730 06 66
  • info@sevdaergen.com