Protez Tırnak

Protez Tırnak

Protez Tırnak

Bakımlı olmanın önceliği el ve ayak bakımından geçer…Doğal tırnağa hiçbir zararı yoktur. Asla inceltmez veya yıpratmaz, ayrıca doğal tırnaktan 2 kat daha kalındır ve 80 kat daha dayanıklıdır.

Bayanların tırnakları ile ilgili yaşadıkları en büyük problemler, tırnakların kolayca kırılması, sararması ve soyulması gibi problemlerdir. Bu sorunlar genellikle yetersiz beslenme, tırnakların sürekli oje gibi kimyasallara maruz kalması gibi durulardan kaynaklanmaktadırlar. Çoğu zaman bu sorunların giderilmesi vakit alıcı tedaviler ve pahalı koruma yöntemleri gerektirdiğinden yeni yeni popüler olmaya başlamış protez tırnak uygulaması tercih edilir duruma gelmeye başlamıştır. Protez tırnak uygulaması takma tırnak uygulamasından farklı olup tırnaklarınızın yarı kalıcı olarak güçlendirilmesi, bakımı ve uzatılmasını kolayca sağlayabilmektedir.

Sevda Ergen Beauty Center profesyonel cilt uygulamaları, epilasyon, vücut estetiği ve çeşitli güzellik bakım alanında hizmet veren modern etkili ve teknolojik ekipmanlar ile bilimsel yaklaşan en güvenilir adreslerden biridir.

GALERİ

  • 19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. Sakarya Apt. No: 6 D: 4 Şişli / İstanbul
  • 0536 730 06 66
  • info@sevdaergen.com